על המשרד

אודות

ABOUT US

החיים מלאי אתגרים, מרביתם אינם צפויים. אם הגעתם אליי קרוב לוודאי שאתם מתמודדים עם אתגר מורכב בחייכם האישיים המשפחתיים, וזקוקים למענה משפטי רגיש, תומך ומקצועי.

אני מאמינה כי התמודדות עם כל משבר באמצעות יצירת הסכמות והבנות, והימנעות מעימות משפטי, הוא ניצחון לשני הצדדים. את המשרד שהקמתי ב-2012, המתמחה בדיני משפחה וירושה, בחרתי לנהל בעצמי, באופן בלעדי, על מנת שאוכל ללוות אתכם, באופן אישי, איכותי ומקצועי לפתרון הנכון ביותר עבורכם.

תפיסת העולם שלי

לרוב, אעדיף פתרון של משא ומתן אמפתי ומכבד, שהרי הימנעות מעימות משפטי ויצירת הסכמות, היא דרך המלך. כל זאת, אני עושה באופן מקצועי ויצירתי, לצד קשר אישי, ליווי צמוד ואוזן קשבת. אבחר בהליך משפטי רק לאחר מיצוי כל אפשרות להגעה להסכמות.

ואם כבר הגעתם להליך משפטי – אני מאמינה בחשיבה משותפת, יצירתית, תכנון של כמה צעדים קדימה, תוך מקסימום שליטה על ההליך. אינני נרתעת מניסיון ליצור תקדימים!

ההתמחות במשאבי אנוש בחיל האוויר, יחד עם נסיון החיים שלי , מאפשרים לי להציע פתרונות ייחודיים במגוון תחומים:

ליווי וייצוג אנשי כוחות הביטחון בסכסוכים משפחתיים

בקיאות בזכויותיהם הפנסיוניות, שמהוות נכס כלכלי יקר ערך.

ייצוג וליווי קהילת הלהט"ב

המציאות המשפטית בארצנו דורשת התמחות ייחודית וספציפית.

ליווי ומתן מענה משפטי רגיש לאוכלוסיית הגיל השלישי.

״שולחן עגול״

"שולחן עגול" שירות ייחודי למתגרשים, במסגרתו אני מכנסת מומחים בתחומי המשפט השונים, על מנת לגבש את האסטרטגיה המדויקת לכם, על מנת לתפור לכם חליפה אישית לניהול הליך הגירושין.

ליווי וייצוג אנשי הייטק בסוגיית מניות ואופציות בהליכי גירושין ובהסכמי ממון

כלים והכשרות

  1. שירותי הצבאי – פרשתי מחיל האוויר בדרגת סגן-אלוף לאחר 25 שנות שירות. במהלך שירותי, ביצעתי מגוון תפקידי ניהול ומשאבי אנוש בתחום הפרט, הרווחה ותנאי השירות. בין היתר, שירתי כמפקדת טייסת מנהלה בבסיס ח"א וכראש ענף תנאי שירות ורווחה.
  2. הכשרתי המקצועית – בעלת רישיון עריכת דין, ותואר ראשון במשאבי אנוש מאוניברסיטת בן-גוריון. בוגרת הכשרות רבות בגישור, אוכלוסיית הלהט"ב גירושין בשיתוף פעולה, צוואות וירושות.
  3. ניהול משברים – בוגרת קורס בפתרונות אלטרנטיביים לסכסוכים, מאוניברסיטת Fordham בניו-יורק.

אשמח לתרום מניסיוני המקצועי והאישי, כדי להציע לכם ליווי משולב במגוון כלים, ולגבש איתכם את הדרך המתאימה ביותר, לצלוח את המשבר ולהתחיל חיים חדשים.

CONTACT

לקביעת פגישה, יש להשאיר פרטים: