שולחן עגול

"שולחן עגול"

כל המומחים סביבך

הליך גירושין, הקובע למעשה את עתידכם ועתיד ילדיכם מעתה ואילך, מחייב גיבוש אסטרטגיה שתוביל אתכם ליעד הרצוי עבורכם. על פי רוב, מתגרשים בוחרים עורך דין הבוחר וקובע את ההתנהלות בתיק שלכם, כאשר בשל חוסר ידע אינכם לוקחים בכך חלק פעיל.  גם בחירת עורך הדין המתאים לך ביותר, היא משמעותית.

כדי לתת לפער זה מענה הולם, ייסדתי פורום "שולחן עגול", הכולל רב שהוא דיין (מוסמך מטעם בית דין רבני), לפחות שני עורכי דין לענייני משפחה, יועץ פנסיוני, יועץ בתחום אופציות ומניות ואחרים, מתכנן פיננסי וליווי רגשי, אישי, זוגי ומשפחתי

מטרת הפורום הוא לתכנן מראש, יחד איתכם, את ההתנהלות בהליך הגירושין, כולל בחירת הערכאה המתאימה – בית משפט או בית הדין הרבני. 

בפורום זה, בו מרוכזים כל המומחים סביב שולחן אחד, תוכלו לשמוע ולהתייעץ עם יועצים מן השורה הראשונה, על ההשלכות הכרוכות בכל החלטה שתקבלו מעתה, ובנוסף, תוכלו לבחור עורך דין מייצג מתוך עורכי הדין שישתתפו בפורום.

ניהול ושליטה בתהליך

לרוב, בהליך גירושין, השחקן היחיד במערכה, הוא עורך הדין. כשאתם עדיין מתלבטים בשאלה האם כדאי לפתוח ראשונים בהליך משפטי, ואיפה, עלול להיווצר מצב בו עורך הדין כבר החליט עבורכם. 

בנוסף, תחום דיני המשפחה בישראל הוא תחום דינמי ומתפתח, וגם שונה בין בתי המשפט לענייני משפחה לבתי הדין הרבניים. כל אלה, מחייבים חשיבה מעמיקה ועדכנית בבחירת הזירה המשפטית הנכונה עבורכם. זוהי בחירה קריטית להמשך ההליך.

בפורום שולחן עגול, תקבלו את מירב המידע והשקפות העולם השונות שיסייעו לכם בבחירת האסטרטגיה המתאימה.

מי אחראי על מה

הליך גירושין יכול להתנהל בשתי ערכאות, בבית משפט לענייני משפחה ובבית דין רבני ומכונה "מרוץ סמכויות". לכל ערכאה תפיסת עולם משלה, ולמרות שבית הדין הרבני כפוף לחוקי המדינה ולבית המשפט העליון, תפיסות עולמו משפיעות באופן ישיר על תוצאות ההליך. זאת ועוד, במרבית המקרים החוק משאיר לשופט שיקול דעת נרחב ביותר. מכאן, שבסוגיות מסוימות יש יתרון בניהול ההליך בבית המשפט לענייני משפחה ובסוגיות אחרות לבית הדין הרבני. 

             באיזה עו"ד לבחור

עורך דין בעל חוזקות בתחום אחד וחולשות בתחום אחר, או בעל תכונות אישיות מסויימות, יקבע את סגנון התנהלות התיק שלכם: 

  • הערכאה הנכונה – אם אינו שולט ברזי הליטיגציה (הייצוג של עורך הדין בדיונים) בבית הדין הרבני ובדין תורה, תמצאו עצמכם מנהלים את התיק בבית משפט לענייני משפחה, ולהיפך. 
  • אופי ההתנהלות – האחד יעדיף להילחם בבן הזוג השני, והאחר יחתור להסכם. האחד אמפתי, ומשתף אתכם בהליכים ובאסטרטגיה, והאחר פועל בקור רוח ומחליט עבורכם ללא התחשבות ראוייה בתפיסת עולמכם. 

בתחילת ההליך, כשאתם עדיין מבולבלים ופגועים, יהיה לכם קשה לבחור באדם הנכון שייצג אתכם. החלטה שגויה עלולה לעלות בזמנכם, בכיסכם, ובעיקר בטובת ילדיכם.

"שולחן עגול" – כל התמונה לפניכם

פאנל המומחים ב"שולחן"  יקיים את ההתייעצות הראשונית אתכם, כדי שתוכלו לבחור את הדרך המתאימה לניהול הליך הגירושין שלכם. משלב ראשוני ומוקדם תשלטו בצעדיכם, תבחרו עורך דין, תחליטו על הערכאה הנכונה, ותובילו את מסע הגירושין על פי דרככם. 

"שולחן עגול" הוא פתרון ייחודי, ומתאים לאנשים שמעוניינים לתכנן קדימה ולהיות מעורבים, לאנשים פתוחים שרוצים לנהל את התהליך ולא להיות מנוהלים בו. 

CONTACT

לקביעת פגישה, יש להשאיר פרטים: